O nas

Naszą firmę stworzyliśmy dla realizacji projektów nie tylko wielkich, ale i ważnych. Produkujemy litery LED, pylony, kasetony, neony,
elementy oznakowania oraz inne nośniki reklam, które naprawdę robią wrażenie! Głównym filarem naszej działalności jest kompleksowe oznakowanie hoteli, biurowców, obiektów usługowych, fabryk oraz hal produkcyjnych czy magazynowych.

To, co tworzymy nie jest tylko zwykłą reklamą. Nasze produkty podkreślają charakter naszych Klientów oraz ich marek. Komponujemy je z otaczającą przestrzenią, aby tworzyły spójną i zgraną całość. Jednocześnie podkreślają prestiż i rangę obiektów, na których są umieszczone.

Nasze motto? “Wielkie oczekiwania są kluczem do wszystkiego” – Sam Walton. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych!
Ciekawość świata, wysokie ambicje i chęć ciągłego rozwoju – to właśnie nas wyróżnia.


Chcesz współpracy z firmą, która dokładnie tak, jak Ty stawia na najwyższą jakość? Dobrze trafiłeś. Posiadamy odpowiednią wiedzę oraz wieloletnie doświadczenie w branży – to właśnie nas potrzebujesz.

W ramach naszej współpracy opracowujemy projekty, dokumentację techniczną, produkujemy, fundamentujemy, wykonujemy montaż, a na koniec dostarczamy dokumentację powykonawczą oraz niezbędne atesty. Dla Twojej wygody, wszystko to możesz ustalić z nami za pomocą jednego zlecenia.


940864

przejechanych
kilometrów

1658

projektów

1982

zadowolonych
klientów

34569

wypitych
kaw


O mnie

 

Nazywam się Robert Graf-Klimczak. Zawsze chciałem robić coś fajnego, coś co będzie dawało radość mi oraz innym. Odkąd pamiętam, byłem też przedsiębiorczy. Zarobkowo pracuję od 16 roku życia, ponieważ od zawsze marzyłem o tym, aby być wolnym i niezależnym. Chciałem robić to, co lubię, a nie to, co muszę. Moja przygoda z reklamą rozpoczęła się kilkanaście lat temu, kiedy to w trakcie studiów zatrudniłem się w lokalnej firmie reklamowej. Szybko zrozumiałem, że mój sukces powinienem oprzeć na swojej własnej firmie – dokładnie tej, którą prowadzę do dzisiaj.

Choć początki nie były łatwe, wiedziałem, że stworzę firmę inną, niż wszystkie. Markę wyraźnie wyróżniającą się na tle konkurencji. Polecaną, godną zaufania, zaangażowaną oraz odpowiedzialną za swoją pracę. Taką, która będzie dawała tyle samo radości naszym klientom, co mi. Myślę, że się udało.
Galeria

 

Klienci